Obchodný zástupca pre región Bratislava a okolie

Maspex Slovakia Trade s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac+prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o HoReCA zákazníkov vo zverenom regióne
- prezentácia nových výrobkov uvádzaných na trh a
inovovaných výrobkov
- Iniciatívne hľadá cesty zvýšenia predaja.
- Spracováva reporty, rieši objednávky.
- navrhovať, dohadovať a uplatňovať obchodné akcie a
obchodnú stratégiu u zverených zákazníkov
- vyhľadávať nové obchodné príležitosti
- monitorovať konkurenciu

- služobný automobil a mobilný telefón
- práca v mladom, dynamickom kolektíve
- práca s tradičnými a žiadanými značkovými nápojmi
- možnosť osobného a profesionálneho rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie (od dosiahnutých výsledkov)
- multišport karty
- príspevok na III. pilier
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- firemné eventy a teambuildingy
- sick days,
- darčeková karta k narodeninám

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme Obchodného zástupcu pre región Bratislava a okolie.
Ak ste dynamický a máte chuť pracovať, pridajte sa k nám.
Svoj štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom a fotografiou zasielajte na uvedenú emailovú adresu.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou Maspex Slovakia Trade s. r. o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu budú tieto údaje v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný, komunikatívny, flexibilný,
skúsený vodič s praxou,
vyjednávacie zručnosti.
Prax ako OZ - výhoda v HORECA

Maspex Slovakia Trade s.r.o.

Sme potravinárska spoločnosť zaoberajúca sa predajom nápojov a potravín, predovšetkým 100% džúsov, nektárov, ovocných nápojov, limonád a energetických nápojov. Medzi naše hlavné značky, ktoré predávame, patrí Relax, Tiger, Dr Witt, Original River, Caprio, Márka, či detská značka Kubík a Figo. V našom portfóliu nájdete i ovocné pomazánky Relax 100% z ovocia či instantné produkty pod značkami Coffeeta, La festa, Mukates a mnoho iných.

Od roku 2020 sme sa stali výhradným distribútorom ľadových čajov značky Nestea. Spoločnosť Maspex v roku 2022 kúpila jedného z najväčších výrobcov vodky a distribútorov alkoholu, spoločnosť CEDC a tak rozšírila svoj business o predaj alkoholu. Portfólio obohacuje o legendárnu vodku, Żubrówku.

Spoločnosť Maspex Slovakia Trade s.r.o. je súčasťou koncernu Maspex Wadowice Group.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3618000  Megjelentetés dátuma: 2.2.2024  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac