Účtovník

Maspex Slovakia Trade s. r. o.

Miesto práce
Slovnaftská 102, Bratislava
Termín nástupu
03.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- skenovanie dodavateľských faktúr do systému flower,
- účtovanie dodavateľských faktúr - režijné, marketingové, nákup majetku
- správa majetku spoločnosti - vystavovanie zaraďovacích, preberacích, vyraďovacích protokolov pre všetky druhy majetku, účtovania zaradenia a vyradenia majetku v informačnom systéme SAP, účtovanie odpisov
- kontrola podkladov k došlým faktúram

vzdelávanie, firemné akcie,nápoje na pracovisku zdarma, strava nad rámec zákona, sick days, príspevok spoločnosti na dôchodkové doplnkové sporenie,

Informácie o výberovom konaní

pracovná zmluva na zastupovanie počas materskej dovolenky
výhodou je ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou - obchodná akadémia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu,

Maspex Slovakia Trade s.r.o.

Sme potravinárska spoločnosť zaoberajúca sa predajom nápojov a potravín, predovšetkým 100% džúsov, nektárov, ovocných nápojov, limonád a energetických nápojov. Medzi naše hlavné značky, ktoré predávame, patrí Relax, Tiger, Dr Witt, Original River, Caprio, Márka, či detská značka Kubík a Figo. V našom portfóliu nájdete i ovocné pomazánky Relax 100% z ovocia či instantné produkty pod značkami Coffeeta, La festa, Mukates a mnoho iných.

Od roku 2020 sme sa stali výhradným distribútorom ľadových čajov značky Nestea. Spoločnosť Maspex v roku 2022 kúpila jedného z najväčších výrobcov vodky a distribútorov alkoholu, spoločnosť CEDC a tak rozšírila svoj business o predaj alkoholu. Portfólio obohacuje o legendárnu vodku, Żubrówku.

Spoločnosť Maspex Slovakia Trade s.r.o. je súčasťou koncernu Maspex Wadowice Group.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2829703  Megjelentetés dátuma: 28.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou