Prevádzkar/ka bistra a predajne

Mäso Parížek, s.r.o.

Miesto práce
Janka Kráľa 1, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevádzkar organizuje a riadi personál v prevádzke, kontroluje výrobu jedál a nápojov, ich predaj a dodržiavanie príslušných predpisov. Sleduje kvalitu poskytovaných služieb a zabezpečuje ich odbyt.

Koncoročné odmeny, služobný mobil, služobné auto.

Prevádzka je jedinečná na Slovensku svojím konceptom spojenia predaja kvalitných potravín a zároveň poskytovania gastrozážitkov z ponúkaných potravín. Zázemie poskytuje vlastná výrobňa vysokokvalitných tradičných výrobkov v Martine. Prevádzka má vysoký potenciál rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronomia, potraviny

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
OMEGA - Základy
ALFA - Základy

Vodičský preukaz

B

Hľadáme všestranný akčný ambiciózny typ s podnikateľským myslením, ktorý chce realizovať svoje predstavy o nových trendoch v potravinách a v gastronómii. Pozícia vyžaduje komunikatívnosť, praktické myslenie, zodpovednosť, iniciatívnosť, vysoké pracovné nasadenie.

Spoločnosť sa zaoberá spracovaním mäsa a výrobou mäsových výrobkov so zameraním na vysokokvalitné mäsové špeciality vyrábané tradičným spôsobom, predajom vo vlastných maloobchodných predajniach . V najnovšej prevádzke sa zameriava aj na kvalitnú gastronómiu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3358258  Megjelentetés dátuma: 10.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000