Fakturant/Fakturantka

MASIP,s.r.o.

Miesto práce
Hubina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

evidencia došlej a odoslanej pošty, evidencia prijatých objednávok a vystavovanie odoslaných objednávok, vystavovanie dodacích listov, odberateľských faktúr, evidencia prijatých faktúr

Informácie o výberovom konaní

Životopis s kontaktnými údajmi prosím zasielať mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika, obchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

OMEGA - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

1

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou výrobkov zo sklolaminátu. Ide hlavne o výrobky pre:
- automobilový priemysel ( karosérie elektromobilov, sanitiek, spojlery na nákladné autá)
- laminátové časti luxusných motorových člnov
K našim zákazníkom patria renomované nemecké, rakúske ako i slovenské spoločnosti.
Hospodárske noviny nominovali našu spoločnosť medzi TOP 5 rodinných podnikov v kategórii firmy s obratom do 2 miliónov Eur za rok 2018 na Cenu Petra Slavomíra Kompiša pre rodinné podniky .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3596549  Megjelentetés dátuma: 8.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900,- €