Kuchár v Spitz v Starom Smokovci

MARTINUS Optik, s.r.o.

Miesto práce
Starý Smokovec, Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
580 - 1 450 EUR/mesiacnástupná mzda od 580 € do 1450€, prémie, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď pracovať v štýlovej prevádzke Spitz v Starom Smokovci kde si môžeš dať skvelý drink, vynikajúcu kávu a chutné jedlo.
Si šikovný kuchár a baví ťa príjemne a s úsmevom komunikovať s ľuďmi?
Vieš byť tímový a rýchlo zapadneš do kolektívu? Takého človeka potrebujeme .

Čo bude Tvojou náplňou:
na pozícii kuchár :
- pripravovať jednoduché jedlá podľa požiadaviek hostí
- pripravovať budeš raňajky, denné menu a slovenské tradičné jedlá
- budeš kontrolovať skladové zásoby
- budeš tiež zodpovedný za evidenciu vydaných a použitých surovín
- budeš zodpovedný za dodržiavanie hygieny a dodržiavanie štandardov HACCP
- budeš pripravovať kalkulácie jedál do jedálneho lístky
- môžeš sa dohodnúť na smenách formou krátky/dlhý týždeň
- dôležitá info : zamestnanecké ubytovanie neposkyujeme

Za svoju prácu očakávaj:

- nástupnú mzdu od 580 € do 1450€ mesačne

Plus obe pozície k tomu :
- pravidelné mesačné odmeny podľa tržieb
- stravu zabezpečenú na prevádzke
- samozrejme aj kávičku k tomu, pitný režim je tiež zabezpečený

ak máš záujem, volaj p. Lukáš Madeja, tel. 0950 13 13 13, alebo píš mail : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Aký by si mal byť:
- mal by si mať vášeň pre gastronómiu
- zmysel pre detail
- je fajn ak si komunikatívny
- máš chuť pracovať

Reštaurácia / penzión

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3907244  Megjelentetés dátuma: 28.8.2020  Alapbér (bruttó): 580 EUR/mesiac