Robotik / PLC

Martinrea Slovakia Fluid Systems s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1, Svätý Jur
Termín nástupu
01.01.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovať nastavovanie a prevádzku všetkých strojných zariadení -roboty/ PLC
• Zodpovednosť prestavovanie výrobných liniek podľa požiadaviek a plánu výroby pre jednotlivé výrobné programy
• Zodpovednosť za bezpečnú prevádzku všetkých výrobných zariadení a zariadení v závode
• Diagnostika a odstránenie všetkých problémov, opravy a výmeny elektrických prístrojov
• Systémová údržba, nadstavovanie a programovanie komplexných programov robotov a PLC
• Koordinácia aktivít za účelom zabepečenia potrebných systémových nastavení, zmien výrobných programov a vyladení
• Vytvorenie plánu a implementácia systému preventívnej údržby na zverených výrobných zariadeniach
• Samostatná práca a s minimálnym dohľadom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

1.skúsenosti z výroby, údržby, nastavovaním liniek, atď.
2. skúsenosti s PLC a robotikou
3. manuálne zručný, mechatronik, mechanik, elektro vyhláška výhodou
4. anglický jazyk B1 - B2.

Martinrea je pobočka kanadskej spoločnosti so sídlom v Toronte, špecializujúcej sa na inžiniering a výrobu automobilových a priemyselných komponentov, systémov a modulov. Má takmer 57 zastúpení v desiatich krajinách sveta. V rámci závodu vo Svätom Jure vyrába palivové a brzdové potrubné systémy a palivovo-brzdné zväzky do automobilov a zamestnáva približne 260 zamestnancov, s perspektívou ďalšieho rastu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2851546  Megjelentetés dátuma: 18.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac