Office Manager advokátskej kancelárie

Martin Pavle s. r. o.

Miesto práce
Eurovea, Pribinova, Bratislava
Termín nástupu
07.01.2020
1 250 EUR/mesiac1250 Eur + odmeny podľa dosahovania určených cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné vedenie a manažment administratívnej agendy advokátskej kancelárie
Podpora riadiacemu advokátovi pri riadení procesov v AK
Analytická činnosť, tvorba štatistík a databáz
Administratívna podpora právnikov AK

100% príspevok na stravné - gastrolístky
komplexný bezplatný nápojový servis a ďalšie občerstvenie na pracovisku
príspevky na školenia zamerané na odborný rast office managera
výborný mladý dynamický pracovný kolektív
Multisport karta

POZÍCIA JE VHODNÁ AJ PRE VYŠSIEHO SÚDNEHO ÚRADNÍKA, RESP. ASISTENTA SUDCU ALEBO PRE ADMINISTRATÍVNE PRACOVNÍČKY SÚDNYCH KANCELÁRIÍ
predpokladom je šikovnosť uchádzača a vôľa pracovať ako súčasť tímu advokátskej kancelárie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva, ekonómia, manažment, právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

príjemné vystupovanie a schopnosť komunikovať
proaktívny a precízny prístup k práci
práca s PC, MS Word, Excel nutná, a Power Point výhodou

Advokátska kancelária zameraná na poskytovanie právnych služieb v oblasti občianskeho a obchodného práva a verejného obstarávania.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3575124  Megjelentetés dátuma: 4.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 250 EUR/mesiac1250 Eur + odmeny podľa dosahovania určených cieľov