Realitný maklér - Aj bez predchádzajúcich skúseností! Stačí chuť pracovať!

Martin Lipták s.r.o.

Miesto práce
Horná 61A, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
29.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme realitného makléra pre oblasť nehnuteľností a to konkrétne predaj bytových priestorov a domov. Hľadáme šikovných ľudí, ktorí chcú prácu, ktorá im ponúka možnosť uplatniť nielen svoje vedomosti, ale aj obchodný talent.

Aká bude tvoja náplň:

Táto práca zahŕňa rokovania s klientmi, prácu s databázou nehnuteľností, aktívne vyhľadávanie nových nehnuteľností, obhliadky nehnuteľností, spoluprácu s realitnými kanceláriami, úradmi, zabezpečenie potrebnej dokumentácie k obchodu a flexibilné riešenie obchodných prípadov.

Naše hlavné motto znie:

Nie sú dôležité skúsenosti a prax ALE CHUŤ PRACOVAŤ!
Do tebou zvolenej pozície ťa zaučíme, zabezpečíme ti podklady a vysvetlíme všetko potrebné! Smerodajnými bodmi sú pre nás práca v tíme, kariérny rast a zodpovednosť za výsledky. Ak si sa v týchto bodoch našiel, máš vysoký predpoklad, že práve toto bude tvoj Dream Job!

- Kvalitné interné školenia a podpora pri osobnostnom raste.
- Zaujímavé finančné ohodnotenie spolu s odmenami podľa výsledkov.
- Príjemné, moderné pracovné prostredie blízko centra mesta a skvelý kolektív.

Našli ste sa v jednom z uvedených? Pošlite nám prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov e-mailom na uvedenú adresu.
Uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať.
CV nevybraných uchádzačov nebudú archivované, ale budú po skončení výberového konania vymazané.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie a reality

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- byť tímový hráč
- čistý register trestov

Broker Consulting, a.s. | Pobočka Banská Bystrica - úspešne pôsobení na trhu komplexného finančného plánovania a realít už viac než 18 rokov. Na Slovensku a v Českej republike patríme medzi najžiadanejšie spoločnosti v oblastiach finančného poradenstva, investícií a realít. Príďte nás navštíviť: Polyfunkčný objekt Gallery (2.poschodie), Horná 61A, Banská Bystrica
ID: 3391603  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500