Junior účtovník

Dr. Martin - Zubná klinika

Miesto práce
Antolská 4, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Evidencia a spracovanie mzdových podkladov
- Spracovanie účtovných dokladov a výkazov
- Spolupráca pri príprave daňových priznaní
- Príprava reportov podľa potrieb vedenia
- Vystavovanie faktúr
- Evidencia dodávateľských faktúr
- Kontrola fakturačných podkladov

- Práca na modernej a rastúcej zubnej klinike
- Výborný kolektív
- Teambuildingy
- Finančné bonusy vo forme letných a zimných odmien
- Možnosť kariérneho rozvoja
- Vzdelávanie formou interných a externých školení

Ďakujeme Vám za zaslanie životopisov a záujem o prácu pre našu spoločnosť. Kontaktovať telefonicky na pohovor budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí splnia všetky požiadavky. Ostatným ďakujeme vopred za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Personalistika - Základy

Počet rokov praxe

1

Sme sieť špičkovo vybavených zubných kliník s dlhoročnou tradíciou, skvelým a stále rastúcim kolektívom. Na trhu pôsobíme už 10 rokov a poskytujeme komplexné služby od dentálnej hygieny, bielenia zubov, záchovnej stomatológie, endodontického ošetrenia, protetickej stomatológie, implantológie či ortodoncie. Venujeme sa aj detským pacientom na našej špecializovanej detskej poliklinike, kde poskytujeme služby pediatrie, stomatológie, chirurgie, urológie a sonografie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3934765  Megjelentetés dátuma: 8.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac