Všeobecný účtovník/účtovníčka a mzdár/ka

MART-SK, s.r.o.

ŠARIŠ PARK - Reštaurácie - Salaš - Penzión - Drevenice - Wellness, Železničná, 082 21 Veľký Šariš, S
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď - dohodou
1 000 - 2 000 EUR/mesiacpodľa schopností + odmeny + bonusy a ďalšie benefity (finálna mzda sa odvíja od skúseností uchádzača/ky a od rozsahu jeho/jej činnosti)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za:
-komplexné vedenie podvojného účtovníctva (účtovanie pokladne, prijatých a vystavených faktúr, účtovanie interných dokladov), dodržiavanie platnej daňovej a účtovnej legislatívy,
-zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie, zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a ročné uzávierkové práce,
-posudzovanie správnosti uzatvorených zmlúv, faktúr z daňového a účtovného hľadiska,
-kontrola a podanie daňových priznaní,
-komunikácia s daňovým úradom, spracovanie dane z pridanej hodnoty (DPH),
-komunikácia so štatistickým úradom,
-vypracovanie štatistík a analýz na základe požiadaviek vedenia spoločnosti,
-sledovanie pohľadávok a záväzkov spoločnosti (realizácia úhrad),
-komunikácia s audítorom a príslušnými orgánmi štátnej správy,
-spolupráca s inými oddeleniami,
-archivácia a registratúra,
-inventarizácia.

Mzdová agenda zahŕňa zodpovednosť za:
-komplexné spracovanie mzdovej agendy zamestnancov,
-posudzovanie nároku na uplatnenie nezdaniteľnej časti základu dane, daňový bonus, nemocenské a úrazové dávky,
-ročné zúčtovanie dane a zdravotného poistenia,
-komunikácia s daňovým úradom, sociálnou poisťovňou a zdravotnými poisťovňami,
-prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov do poisťovní (sociálnej a zdravotných),
-spracovanie agendy pri evidencii PN,
-mesačné výkazy – sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne, mesačný daňový prehľad, DDS výkazy,
-spracovanie dochádzky zamestnancov,
-vypracovanie miezd,
-vyplácanie miezd zamestnancom.

Stála pravidelná mesačná mzda.
Zaujímavé platové ohodnotenie.
Kvalitné zaškolenie.
Profesionálny rozvoj.
Práca v príjemnom kolektíve a stabilnom prostredí.
Otvorený prístup zamestnávateľa k návrhom na zlepšenie, prípadne na riešenie vzniknutých situácií.
Zamestnanecká strava.
Využívanie wellness centra, bazéna a iné benefity.
Rôzne zamestnanecké výhody.

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom zasielajte mailom na [email protected] alebo poštou na ŠARIŠ PARK, Železničná 1900, 082 21 Veľký Šariš. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých si nevyberieme, ak neobdržia naše písomné stanovisko.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo, personalistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- skúsenosť s vedením komplexného účtovníctva firmy,
- orientácia v príslušnej legislatíve, znalosť právnych predpisov,
- znalosť Zákonníka práce a mzdovej agendy,
- skúsenosti v oblasti spracovania miezd,
- spoľahlivosť a zodpovednosť,
- precíznosť, presnosť, zodpovedný prístup k práci,
- administratívne zručnosti,
- odbornosť,
- samostatnosť,
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť,
- vzdelanie v príslušnom odbore,
-znalosť práce s PC,
- časová flexibilita.

Sme vychýrené reštauračné zariadenie v rekreačnom komplexe ŠARIŠ PARK. ŠARIŠ PARK je ideálnym miestom stretnutí pri dobrom jedle s priateľmi, rodinou alebo obchodnými partnermi. Ponúkame chutnú domácu stravu, šarišské a rusínske špeciality, rodinné recepty, špeciality z vlastnej domácej mäsovýroby a z vlastnej múčnej výroby. Takisto ponúkame ubytovanie v penzióne alebo v tradičných dreveniciach, wellness centrum a množstvo doplnkových služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4040854  Megjelentetés dátuma: 2.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac