Barmanka a recepčná (kumulovaná funkcia)

MART-SK, s.r.o.

Šariš Park, Železničná 1900, 08221 Veľký Šariš, Prešovský kraj, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a výdaj nápojov v hlavnom bare patriacom do reštauračnej siete ŠARIŠ PARK*** (alko, nealko, káva...), zabezpečenie skladu nápojov, inventúry.

Práca na recepcii penzióna ŠARIŠ PARK*** - rezervácia ubytovania, telefonická a písomná komunikácia so zákazníkmi, práca s rezervačným softvérom HORES, koordinácia úloh s ostatnými strediskami.

Možnosť práce aj ako čašník/čašníčka v obsluhe.

Ponúkame prácu v príjemnom a stabilnom prostredí, osobnostný rast a rôzne zamestnanecké výhody.

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom zasielajte mailom na [email protected] alebo poštou na ŠARIŠ PARK, Železničná 1900, 082 21 Veľký Šariš. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých si nevyberieme, ak neobdržia naše písomné stanovisko.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

recepcia

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť rezervačného hotelového softvéru HORES,
- spoľahlivosť,
- komunikatívnosť a predajné zručnosti,
- príjemné vystupovanie,
- zákaznícky prístup,
- vzdelanie v danom odbore,
- znalosť práce s PC,
- ekonomické znalosti,
- ovládanie iných cudzích jazykov výhodou,
- flexibilita (možnosť práce na zmeny a cez víkendy),
- organizačné schopnosti.

Sme vychýrené reštauračné zariadenie v rekreačnom komplexe ŠARIŠ PARK. ŠARIŠ PARK je ideálnym miestom stretnutí pri dobrom jedle s priateľmi, rodinou alebo obchodnými partnermi. Ponúkame chutnú domácu stravu, šarišské a rusínske špeciality, rodinné recepty, špeciality z vlastnej domácej mäsovýroby a z vlastnej múčnej výroby. Takisto ponúkame ubytovanie v penzióne alebo v tradičných dreveniciach, wellness centrum a množstvo doplnkových služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3361023  Megjelentetés dátuma: 13.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou