Špecialista pre podporu obchodného oddelenia

MARSANN IT, s.r.o.

Miesto práce
Digital Park II, Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komplexná starostlivosť o klienta v spolupráci so sales manažérom
• Komunikácia so stálymi klientmi, vybavovanie ich dopytov a tvorba ponúk pre klientov
• Vytváranie a sledovanie objednávok, riešenie vzniknutých problémov, návrh spôsobu distribúcie tovaru, informovanie klienta o dodaní a kontrola prijatia faktúry
• Spravovanie databázy klientov a identifikácia neaktívnych klientov
• Spravovanie zákazníckych údajov v spolupráci so sales manažérmi
• Starostlivosť o kontakty v internej databáze a v CRM
• Návrh komplexných riešení pre klienta
• Aktívna práca s produktovým portfóliom
• Zodpovenosť za ponukový systém
• Vyhodnocovanie obchodných prípadov a štatistík

• IT vybavenie
• Jazykové kurzy
• MULTISPORT karta na využitie rozličných športovísk
• Ovocie na pracovisku
• Sick days
• Zvýhodnený zamestnanecký program pri nákupe produktov
• Teambuildingy
• Home office

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• komunikatívnosť a rozvážnosť
• iniciatívnosť
• zodpovednosť a precíznosť v práci
• príjemne vystupovanie
• pro-zákaznícky prístup
• odolnosť voči stresu
• schopnosť pracovať samostatne ale aj v tíme
• prehľad a orientácia v IT oblasti (hardware) výhodou

Sme IT partnerom mnohých klientov už od roku 2007.
Patríme medzi popredných poskytovateľov spoľahlivých IT riešení a profesionálnych služieb na slovenskom a českom trhu. Naše dlhoročné skúsenosti a profesionálne know-how v oblasti IT technológií a služieb v prostredí B2B sa nám podarilo úspešne uplatniť aj v našich vlastných predajných showroomoch. Showroomy značky Lenovo prevádzkujeme na Slovensku, ale aj v Českej republike.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3450470  Megjelentetés dátuma: 7.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000€ brutto