Cenár/rozpočtár (-ka)

MARKO GAS s.r.o.

Miesto práce
Podunajské Biskupice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1.200,- €/brutto + dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie rozpočtov inžinierskych sietí (90% výstavba plynovodov) na základe výkresovej dokumentácie a na základe skutočne vykonaných prác
- kalkulácie a sledovanie dodržiavania rozpočtu
- tvorba cenových ponúk pre verejné obstarávanie

- práca v stabilnej a silnej spoločnosti, ktorá pôsobí na trhu v oblasti plynofikácie už od roku 1992
- možnosť práce na aktuálnych projektoch
- možnosť zvyšovania odbornosti

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala, posielajte svoje štruktúrované životopisy na e-mailovú adresu [email protected].
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť a presnosť
- znalosť programu ODIS (OSKAR) a CENKROS
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- komunikatívnosť
- práca nie je možná z domu, ale v sídle našej spoločnosti

MARKO GAS s.r.o. je silnou spoločnosťou v oblasti výstavby plynovodov, plynových prípojok, vodohospodárskych stavieb, potrubných a iných líniových stavieb. Služby poskytované zákazníkom sú na vysokej úrovni. Spoločnosť je tiež aliančným partnerom Slovenského plynárenského priemyslu (viac na www.markogas.sk).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 863709  Megjelentetés dátuma: 13.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.200,- €/brutto + dohoda