Zámočník

MarkMont,s.r.o.

Miesto práce
Snina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
9,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme zámočníkov na výrobu žeriavov a iných nadrozmerných konštrukcií.
Zámočník práca s výkresovou dokumentáciou, skladanie a následné heftovanie.

Pre bližšie informácie nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky

V prípade potreby zabezpečujeme a hradíme ubytovanie
Práca na ŽL alebo HPP
Výhodné platové podmienky
Stabilné a dlhodobé zamestnanie
Týždenné zálohy
Bonusový motivačný systém
Vieme zabezpečiť obnovu/vyhotovenie EN 287 - 1 135 kurz,
Obnoviť/predĺžiť potrebné doklady k práci (viazačský, žeriavnický)

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojárenský priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Sme spoločnosť pôsobiaca v európskej únii v oblasti, zabezpečenia kompletných služieb, prenájmu pracovných síl.
ID: 3272480  Megjelentetés dátuma: 7.2.2023  Alapbér (bruttó): 9,5 EUR/hod.