Social media manager/senior

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Záhorská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
1 800 EUR/mesiacUvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a skúsenosťami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Social Media Managera (seniora), so silnými analytickými a technickými zručnosťami, ktorý ovláda nástroje ako Facebook Business manager a Creator Studio, Google Ads, Google Analytics a ideálne aj Socialbakers, Storyclash.

Uvedená pozícia je primárne o strategickej analýze obsahu a technické zabezpečenie našich sociálnych sietí. Súčasťou je však aj spravovanie obsahu našich účtov na sociálnych sieťach. Hľadáme kolegu, ktorý sa dokáže strategicky zamyslieť na tvorbe a prepojení projektov TV Markíza, dokáže analyticky a na základe čísiel a faktov poskytnúť koncepčné návrhy.

Náplň práce:

• Technické pokrytie účtov na sociálnych sieťach Facebook, Instagram, Giphy, TikTok, Twitter – potrebná dobrá znalosť postupov, samotných nastavení, bezpečnostných pravidiel (zároveň pravidelná aktualizácia týchto znalostí)
• Úzka spolupráca s PR manažérmi na výrobe obsahu pre sociálne siete pre rôzne TV formáty (entertainment, reality show, drama, comedy)
• Optimalizácia účtov a obsahu s ohľadom na TV a online obsah (články, videá, AVOD)
• Spravovanie oficiálnych účtov TV Markíza na sociálnych sieťach
• Príprava a pridávanie príspevkov, reagovanie na komentáre na dennej báze
• Manažment kampaní digitálneho marketingu, najmä na sociálnych sieťach Facebook, Instagram, Google & YouTube (návrh, príprava, priebežná optimalizácia a záverečný reporting
• Pravidelný reporting; príprava case study podľa požiadaviek
• Projektový manažment projektov online a sociálnych sietí, spolupráca s rôznymi oddeleniami na príprave podkladov a celkového manažmentu účtov sociálnych sietí TV Markíza
• Spolupodieľanie na tvorbe stratégie pre prítomnosť TV Markíza na sociálnych sieťach

  • Príjemný a pohodový mladý kolektív
  • Atraktívna práca pre TOP brand s leaderskými pozíciami na sociálnych sieťach na Slovensku
  • Žiadne siahodlhé tendre, zbytočná práca navyše ani „ponocovanie“ ako v agentúrach
  • 3 sick days
  • Benefitné balíčky (DDS, pobytové balíčky, beauty balíčky, Multisport karta, zdravotná starostlivosť)
  • Príspevky k pracovným a životným jubileám
  • 50% zľava do FAJN klubu
  • Príspevok na detský tábor
  • Príspevok pri svadbe/narodení dieťaťa
  • 3 benefitné SIM karty pre členov rodiny
  • Súťaže o lístky na koncerty, festivaly, divadla, iné akcie počas celého roka
  • Eventy počas roka – Deň Zdravia, pikniky a grilovačky, firemné športové hry a iné
  • Spolupráca s Nadáciou Markíza – grantové programy

Prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom aj anglickom jazyku.

Budeme kontaktovať len vyhovujúcich kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

social media, digital marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

  • Minimálne 3 roky praxe a skúsenosť so správou sociálnych médií buď v digitálnej agentúre/marketingová oblasť
  • Proaktívny prístup – sledovanie nových trendov v digitálnej oblasti, hlavne však v sociálnych médiách a schopnosť zaviesť ich do praxe
  • Ovládanie MS Office, najmä Excel a PowerPoint sú podmienkou – užívateľská úroveň
  • AJ: C1-C2, pokročilá úroveň
  • Projektový manažment, prezentačné schopnosti veľkou výhodou

Skupina Markíza je najvýznamnejšou televíznou a mediálnou skupinou pôsobiacou v Slovenskej republike. V súčasnosti ju tvorí päť celoplošných televíznych staníc – TV Markíza, Doma, Dajto, Markíza KRIMI a Markíza International a prevádzkuje aj vlastnú streamovaciu službu Voyo.

Medzi najsilnejších hráčov patrí skupina Markíza aj v online prostredí, kde taktiež ponúka široké portfólio webových stránok a služieb - Markiza.sk, TVNOVINY.sk, mobilné aplikácie, HbbTV.

Skupina Markíza je členom nadnárodnej spoločnosti CME, ktorá prevádzkuje televízne stanice v Bulharsku, Chorvátsku, Českej republike, Rumunsku a Moldavsku, na Slovensku a v Slovinsku a je jednou z vedúcich spoločností vo sfére médií a zábavy v rámci strednej a východnej Európy. CME zastrešuje 43 televíznych kanálov a oslovuje celkovo 49 miliónov divákov. CME je súčasťou portfólia medzinárodnej finančnej a investičnej skupiny PPF.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Filip Foriš
E-mail: poslať životopis
ID: 3995456  Megjelentetés dátuma: 30.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac