Ekonomický asistent/ka na technickom oddelení - polovičný úväzok

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Záhorská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
600 - 800 EUR/mesiacSkutočná výška odmeny bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a skúsenosťami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na technické oddelenie v TV Markíza hľadáme ekonomického asistenta/asistentku na polovičný úväzok (4 hod. denne), ktorý/á bude podporou pre troch manažérov centra techniky.

Náplň práce obsahuje vykonávanie bežných administratívnych úloh (objednávky, registrácia faktúr, archivácia dokumentov), avšak najdôležitejšou časťou pracovnej náplne na tejto pozícii je participácia na tvorbe investičného rozpočtu spoločnosti a sledovanie či úpravy rozpočtu v súlade so schválenými projektami.

Práca vyžaduje dôraz na detail, systematický prístup, analytické myslenie a precíznosť. Nevyhnutnosťou je technické myslenie a spájanie si súvislostí v prípade objednávok a konkrétneho majetku.

  • Tvorba a spravovanie databázy investičných projektov
  • Príprava podkladov pre mesačné účtovné závierky, kontrola a odsúhlasovanie faktúr a objednávok
  • Tvorba objednávok v systéme
  • Tvorba dodacích listov k objednávkam
  • Tvorba podkladov k fakturácii
  • Spracovanie štandardizovaných aj operatívnych reportov
  • Spolupráca s oddelením analýz – sledovanie rozpočtu
  • Spolupráca a komunikácia s účtovným oddelením spoločnosti pri inventarizácii majetku
  • Spracovanie podkladov/požiadaviek pre výberové konania/tendre
  • Podpora manažérov pri ad hoc úlohách a požiadavkách

• Príjemný kolektív
• Možnosť práce z domu v súčasnom nastavení počas pandémie
• Aktívna podpora počas celého procesu zaúčania
• 3 sick days
• Benefit Plus - cafeteria (príspevok 120€ ročne)
• Príspevky k pracovným a životným jubileám
• 50% zľava do FAJN klubu
• Príspevok na detský tábor
• Príspevok pri svadbe/narodení dieťaťa
• 3 benefitné SIM karty pre členov rodiny
• Súťaže o lístky na koncerty, festivaly, divadla, iné akcie počas celého roka
• Eventy počas roka – Deň Zdravia, pikniky a grilovačky, firemné športové hry a iné

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vyhovujúcich kandidátov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • Prax na podobnej pozícii minimálne 2 roky
  • Skúsenosti najmä s tvorbou investičného a prevádzkového rozpočtu sú vítané
  • Znalosť práce s MS Excel je podmienkou
  • Skúsenosť s prácou v ekonomickom systéme (Axapta- zabezpečíme zaučenie)
  • Evidencia a zaraďovanie majetku (skúsenosť výhodou nie podmienkou, zaučíme)
  • Dobré komunikačné schopnosti (písomná aj telefonická komunikácia s obchodnými partnermi) aj v anglickom jazyku
  • Ochota učiť sa

Skupina Markíza je najvýznamnejšou televíznou a mediálnou skupinou pôsobiacou v Slovenskej republike. V súčasnosti ju tvorí päť celoplošných televíznych staníc – TV Markíza, Doma, Dajto, Markíza KRIMI a Markíza International a prevádzkuje aj vlastnú streamovaciu službu Voyo.

Medzi najsilnejších hráčov patrí skupina Markíza aj v online prostredí, kde taktiež ponúka široké portfólio webových stránok a služieb - Markiza.sk, TVNOVINY.sk, mobilné aplikácie, HbbTV.

Skupina Markíza je členom nadnárodnej spoločnosti CME, ktorá prevádzkuje televízne stanice v Bulharsku, Chorvátsku, Českej republike, Rumunsku a Moldavsku, na Slovensku a v Slovinsku a je jednou z vedúcich spoločností vo sfére médií a zábavy v rámci strednej a východnej Európy. CME zastrešuje 43 televíznych kanálov a oslovuje celkovo 49 miliónov divákov. CME je súčasťou portfólia medzinárodnej finančnej a investičnej skupiny PPF.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Filip Foriš
E-mail: poslať životopis
ID: 3951252  Megjelentetés dátuma: 25.9.2020  Alapbér (bruttó): 600 EUR/mesiac