Analytik na oddelení skladby TV programu

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 3 000 EUR/mesiacmin 2000€/mesiac. Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a skúsenosťami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Analyzuje a interpretuje výsledky analýzy programovej knižnice TV Markíza
• Prezentuje výsledky programovému riaditeľovi a tímu materskej spoločnosti
• Zabezpečuje kontrolu rozpočtov projektov s porovnaním na skutočnosť vrátane komentárov
• Zabezpečuje a pripravuje ad-hoc reporty
• Zodpovedá za čerpanie rozpočtov jednotlivých projektov
• Pripravuje podklady pre mesačnú uzávierku
• Aktívne spolupracuje s vedením na príprave finančných výkazov (PL, CF and BS) pre mesačné prognózy/forecasts a rozpočet/budget
• Zabezpečuje plynulé reportovanie finančných výkazov do centrály CME
• Plní ďalšie úlohy súvisiace s potrebami spoločnosti a vyplývajúce z daného pracovného miesta

• 3 sick days
• Benefitné balíčky (DDS,pobytové balíčky, beauty balíčky, Multisport karta, zdravotná starostlivosť)
• Príspevky k pracovným a životným jubileám
• 50% zľava do FAJN klubu
• Príspevok na detský tábor
• Príspevok pri svadbe/narodení dieťaťa
• 3 benefitné SIM karty pre členov rodiny
• Súťaže o lístky na koncerty, festivaly, divadla, iné akcie počas celého roka
• Eventy počas roka – Deň Zdravia, pikniky a grilovačky, firemné športové hry a iné
• Spolupráca s Nadáciou Markíza – grantové programy
• Možnosť ďalšieho profesionálneho rastu
• Práca v príjemnom prostredí a kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vyhovujúcich kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

  • minimálne 4 roky skúsenosti na pozícii v oblasti účtovníctva, reportingu, controllingu, auditu alebo finančných/obchodných analýz
  • skúsenosti s projektovým manažmentom výhodou
  • Silné analytické zručnosti so schopnosťou správne interpretovať potrebné dáta manažmentu spoločnosti
  • skúsenosti s uvedenými programami sú výhodou, avšak nie podmienkou: Axapta, Moviemagic, LDM, MIS
(programový a vysielací systém)
  • Anglický jazyk - C1 úroveň nutná nakoľko prebieha komunikácia s oddelením produkcie aj v anglickom jazyku
  • kladieme dôraz na prácu s excelom a analytické myslenie

Skupina Markíza je najvýznamnejšou televíznou a mediálnou skupinou pôsobiacou v Slovenskej republike. V súčasnosti ju tvorí päť celoplošných televíznych staníc – TV Markíza, Doma, Dajto, Markíza KRIMI a Markíza International a prevádzkuje aj vlastnú streamovaciu službu Voyo.

Medzi najsilnejších hráčov patrí skupina Markíza aj v online prostredí, kde taktiež ponúka široké portfólio webových stránok a služieb - Markiza.sk, TVNOVINY.sk, mobilné aplikácie, HbbTV.

Skupina Markíza je členom nadnárodnej spoločnosti CME, ktorá prevádzkuje televízne stanice v Bulharsku, Chorvátsku, Českej republike, Rumunsku a Moldavsku, na Slovensku a v Slovinsku a je jednou z vedúcich spoločností vo sfére médií a zábavy v rámci strednej a východnej Európy. CME zastrešuje 43 televíznych kanálov a oslovuje celkovo 49 miliónov divákov. CME je súčasťou portfólia medzinárodnej finančnej a investičnej skupiny PPF.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Filip Foriš
E-mail: poslať životopis
ID: 3637032  Megjelentetés dátuma: 17.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 000 - 3 000 EUR/mesiacmin 2000€/mesiac. Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a skúsenosťami