Recepčná - part time/ TV Markíza

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava-Záhorská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.4./ASAP
od 400€/mesiac, skutočná suma bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a skúsenosťami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta na pozíciu Recepčná na 1/2 úväzok.

Pozícia je vhodná pre kandidáta s aktívnym prístupom k práci, ktorý bude vyžarovať pozitívnu energiu, bude vystupovať optimisticky pri akomkoľvek kontakte s prichádzajúcimi návštevami. Úsmev na tvári a prívetivé správanie je samozrejmosťou.

Náplň práce:

• Prvý kontakt s návštevami, usmerňovanie a registrácia návštev
• Prijímanie prichádzajúcich hovorov a prepájanie na príslušné oddelenia
• Komunikácia v AJ či už s návštevami alebo telefonicky
• Príjem balíkov a listových zásielok priamo na pošte, ako aj odosielanie zásielok na dennej báze
• Evidencia došlej pošty a kontrola odoslanej pošty v systéme
• Rozdelenie došlej pošty a balíkov na príslušné oddelenia
• Zabezpečenie kuriérskej služby
• Preberanie faktúr
• Koordinácia a usmerňovanie parkovania pri návštevách/ovládanie rampy

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vyhovujúcich kandidátov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• minimálne SŠ vzdelanie
• AJ: B2 – C1
• Komunikácia v AJ je na dennej báze, preto je potrebné vedieť bez problémov odpovedať na telefonické hovory, prepájať hovory a komunikovať s prichádzajúcimi návštevami
• Vodičský preukaz je nutnosťou aktívny vodič
• pozitívne a priateľské vystupovanie
• skúsenosti na podobnej pozícii sú výhodou avšak nie podmienkou

Skupina Markíza je najvýznamnejšou televíznou a mediálnou skupinou pôsobiacou v Slovenskej republike. V súčasnosti ju tvorí päť celoplošných televíznych staníc – TV Markíza, Doma, Dajto, Markíza KRIMI a Markíza International a prevádzkuje aj vlastnú streamovaciu službu Voyo.

Medzi najsilnejších hráčov patrí skupina Markíza aj v online prostredí, kde taktiež ponúka široké portfólio webových stránok a služieb - Markiza.sk, TVNOVINY.sk, mobilné aplikácie, HbbTV.

Skupina Markíza je členom nadnárodnej spoločnosti CME, ktorá prevádzkuje televízne stanice v Bulharsku, Chorvátsku, Českej republike, Rumunsku a Moldavsku, na Slovensku a v Slovinsku a je jednou z vedúcich spoločností vo sfére médií a zábavy v rámci strednej a východnej Európy. CME zastrešuje 43 televíznych kanálov a oslovuje celkovo 49 miliónov divákov. CME je súčasťou portfólia medzinárodnej finančnej a investičnej skupiny PPF.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Filip Foriš
E-mail: poslať životopis
ID: 3474075  Megjelentetés dátuma: 11.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 400€/mesiac, skutočná suma bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a skúsenosťami