Telefonický operátor - business zákazníci

marketing post, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
19.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR fix + zaujmavé provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nepožadujeme roky skúseností, ale hlavne chuť pracovať a "drive". Daná pozícia je vhodná pre mladšie aj staršie ročníky (nerozhoduje vek, ale chuť do práce a ochota sa vzdelávať a dosahovať výsledky).

Pozíciu obsadzujeme pre našu spoločnosť, ktorá je jednou z popredných poskytovateľov poštových služieb. Tento rok sme oslávili 7 rokov pôsobenia na slovenskom trhu.

Nápňou tvojej práce po zaškolení bude nasledovné :

- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, príprava a správa databázy potenciálnych a získaných klientov
- aktívny telefonický predaj našich produktov a služieb, kontakt s cieľom prezentácie spoločnosti
- účasť na obchodných stretnutiach, prezentácia spoločnosti a jej produktov
- budovanie vzťahov s obchodnými partnermi, pravidelná starostlivosť o získaných ako aj potenciálnych klientov
- príprava a zasielanie cenových a marketingových ponúk
- pravidelné sledovanie mediálneho trhu
- poskytovanie poradenstva
- starostlivosť o celý obchodný proces od zadania objednávky až po fakturáciu, kontrola úhrad
- pravidelný reporting obchodných výsledkov priamemu nadriadenému
- zodpovedanie za plnenie osobného plánu predaja
- fixný 8 hodinový pracovný čas

- 8 hodinový pracovný čas
- predaj skoro exkluzívneho produktu
- zázemie v stabilnej a rozvíjajúcej spoločnosti pôsobiacej v dvoch krajinách
- školenie potrebné pre výkon práce na náklady spoločnosti
- dynamický a priateľský kolektív
- príjemné pracovné prostredie
- občerstvenie na pracovisku
- motivačné finančné ohodnotenie
- motivačné bonusy
- mobilný telefón aj na súkromné účely
- preplácanie repre nákladov
- referenčné vozidlo
- možnosť kariérneho postupu až na manažérsku pozíciu
- firemné akcie
- príspevky na kultúrne podujatia
- príspevky na športové aktivity

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis na adresu: [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Zároveň uveďte súhlas so spracovaním Vašich údajov podľa zákona č. 428/2002 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- chuť pracovať a "drive"
- ochota denne oslovovať telefonicky potenciálych klientov
- skúsenosti v oblasti obchodu veľkou výhodou, ale nie podmienkou /vítaní sú aj ľudia so skúsenosťou s telemarketingom, prípadne so skúsenosťou servisného poradcu/
- vynikajúce komunikačné zručnosti
- veľmi dobré prezentačné a organizačné zručnosti (prezentačné skúsenosti - nie sú podmienkou, ale predpoklad áno)
- schopnosť zaujať a motivovať
- vysoká miera samostatnosti
- ochota a schopnosť permanentne sa vzdelávať

Spoločnosť marketing post, s.r.o. sa zaoberá poštovými službami v rámci všetkých krajských a okresných miest v SR a ČR. Na Slovenskom trhu posobíme už viac ako 8 rokov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3463815  Megjelentetés dátuma: 5.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 EUR fix + zaujmavé provízie