Asistent distribučného manažéra

MARKETING POST SLOVAKIA, s. r. o.

Miesto práce
Mliekárenská, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca s ľuďmi a máš veľmi dobré organizačné schopnosti ? Vieš pracovať efektívne a si flexibilný ? Tak potom neváhaj a pridaj sa do nášho tímu !

Naša spoločnosť ktorá sa zaoberá poštovou distribúciou materiálov do schránok, hľadá medzi seba nového kolegu. Tvojou náplňou práce by boli hlavne nasledovné veci :

- organizácia práce doručovateľov v určených regiónoch
- komunikácia s vybranými doručovateľmi
- vyhľadávanie a školenie nových doručovateľov
- osobná kontrola reportov vykonanej práce doručovateľov
- príprava finálnych reportov doručovateľov v danom regióne
- príprava finálnych reportov pre zákazníka
- zabezpečenie materiálov pre doručovateľov – rozvoz
- efektívne prerozdelenie práce
- aktualizácia dát

- v prípade efektívnosti a ochoty pracovať veľmi slušné platové ohodnotenie
- firemné vozidlo - aj na súkromné účely
- zázemie v stabilnej a rozvíjajúcej spoločnosti
- kompletné školenie potrebné pre výkon práce
- mladý, dynamický a priateľský kolektív
- príjemné pracovné prostredie
- motivačné bonusy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- časová flexibilita
- vynikajúce organizačné schopnosti
- vysoká miera samostatnosti
- vodičský preukaz – aktívny šofér

Spoločnosť MARKETING POST SLOVAKIA sa zaoberá priamo-schránkovou neadresnou distribúciou propagačných a informačných zásielok do poštových schránok.
ID: 3774386  Megjelentetés dátuma: 21.5.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac