Business Intelligence Specialist (PowerBI)

MARKET VISION SLOVAKIA s.r.o.

Ružová dolina, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou pracovnej pozície sú činnosti analytickej podpory a podpory reportingu v Power BI pre jednotlivé sektorovo špecializované útvary spoločnosti so zameraním na bankovníctvo, poisťovníctvo, automotive, telekomunikácie a iné.
Okruh činností zahŕňa prácu s rôznymi dátovými zdrojmi (napr.: dáta z prieskumov trhu, interné databázy, otvorené zdroje) využívanými našou spoločnosťou na tvorbu analýz a pravidelného online reportingu, konkrétne:
• navrhovanie a tvorba nových Power BI reportov
• aktualizácia a ladenie existujúcich Power BI reportov
• tvorba a ladenie makier

• práca na zaujímavých a pestrých zadaniach z rôznych oblastí
• zdokonalenie analytických schopností pri práci s dátami
• priestor na sebarealizáciu, vzdelávanie sa a rozvoj
• zoznámenie sa s najnovšími trendami v oboroch Competitive Intelligence, Customer Experience a Prieskum trhu
• práca v tvorivom a priateľskom kolektíve s otvorenou mysľou
• flexibilný pracovný čas, ktorý zohľadňuje tvoj rozvrh a osobné potreby
• po zaučení možnosť pracovať home office
• možnosť využitia multisport karty

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonometria, Informatika, Štatistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Power BI - Mierne pokročilý
Data Analysis Expressions (DAX) - Mierne pokročilý
Visual Basic - Mierne pokročilý

• otvorená myseľ
• analytické myslenie
• chuť a cit pre tvorbu funkčných i vizuálne atraktívnych reportov
• schopnosť organizovať si, plánovať a doťahovať prácu do konca
• vôľa samostatne sa vzdelávať a aktívne zlepšovať svoje analytické zručnosti
• znalosti jazyka SQL a znalosti databáz výhodou
• znalosť práce v programoch R Studio, Matlab, STATA alebo iných výhodou

Sme prieskumnou agentúrou s 20 ročnou históriou a medzinárodnou pôsobnosťou. Poskytujeme služby zaujímavým a významným klientom v sektoroch bankovníctva, poisťovníctva, telekomunikácií, automotive, retailu a iných. Služby poskytujeme v oblastiach Customer Experience, Competitive Intelligence, Prieskum trhu a mystery shopping, v rámci ktorých aplikujeme moderné prístupy, inovácie, nové technológie a aktuálne trendy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4435705  Megjelentetés dátuma: 30.9.2022  Alapbér (bruttó): 7 EUR/hod.