Mystery shopper - fiktívny zákazník v rámci celej SR

MARKET VISION SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Ružová dolina, Ružinov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5 eur na hodinu v závislosti od zložitosti projektu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mystery Shopper vystupuje ako fiktívny zákazník, ktorého úlohou je predovšetkým zhodnotiť kvalitu obsluhujúceho personálu v predajniach a kontaktných miestach našich klientov.
Úlohou Mystery Shoppera je vykonanie mystery návštevy v dohodnutých termínoch podľa vopred zadanej Mystery Story (scenára) a následné vyplnenie dotazníka, v ktorom návštevu zhodnotí.
Časová náročnosť jedného merania závisí od projektu a môže sa pohybovať od 20 minút do 1 hodiny.
Spolupráca má príležitostný charakter, objem pracovných zadaní je závislý od Vašich možností a profilu zákazníka.
Finančné ohodnotenie závisí od náročnosti konkrétneho projektu.

Prácu môžete vykonávať v mieste Vášho bydliska v rámci celej SR.
Nové skúsenosti v oblasti prieskumu trhu.
Zodpovedná a zaujímavá práca.

V prípade záujmu o pozíciu Mystery shopper postupujte podľa návodu na https://www.marketvision.sk/mystery-shopper. Po registrácií nezabudnite vyplniť test Mystery shoppera. Následne Vás oslovíme na konkrétne projekty.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Denný prístup k internetu a základné PC zručnosti.
Dostupnosť tlačiarne a skenera/fotoaparátu alebo mobilu.
Ochota vycestovať v rámci svojho okolia.

Sme prieskumnou agentúrou s 20 ročnou históriou a medzinárodnou pôsobnosťou. Poskytujeme služby zaujímavým a významným klientom v sektoroch bankovníctva, poisťovníctva, telekomunikácií, automotive, retailu a iných. Služby poskytujeme v oblastiach Customer Experience, Competitive Intelligence, Prieskum trhu a mystery shopping, v rámci ktorých aplikujeme moderné prístupy, inovácie, nové technológie a aktuálne trendy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3496730  Megjelentetés dátuma: 12.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5 eur na hodinu v závislosti od zložitosti projektu