Obchodná asistentka/obchodný asistent

MARKET VISION SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Ružová dolina 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme proaktívneho, komunikatívneho a spoľahlivého študenta vysokej školy, ktorého náplňou práce bude najmä:

- vyhľadávanie a správa kontaktov rôznych potenciálnych klientov spoločnosti;
- prevažne telefonická a e-mailová komunikácia s potenciálnymi klientmi spoločnosti;
- poskytovanie informácií o obchodnej ponuke našej spoločnosti;
- dohadovanie termínov obchodných stretnutí;
- aktualizácia internej klientskej databázy
- jednoduchá administratíva a písanie reportov

- v rámci firemnej kultúry podporujeme proaktívny prístup, akčnosť, jedinečnosť, sebarealizáciu a individuálny rozvoj,
- pracujeme v prívetivom, ľudskom a priateľskom pracovnom kolektíve,
- rozumieme osobným životom a umožňujeme využívať flexibilný pracovný čas,
- ponúkame možnosť využívať voľnočasové benefity v rámci partnerského benefitového programu,
- každý mesiac máte možnosť zúčastniť sa rozmanitých team-buildingových aktivít

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate všetky požadované kritéria, pošlite, prosím, svoj životopis a motivačný list v slovenskom jazyku na adresu [email protected]

Zaslaním svojho životopisu a motivačného listu dávate spoločnosti MARKET VISION SLOVAKIA, s.r.o., so sídlom Ružová dolina 6, 821 08 Bratislava, IČO: 35 949 376 dobrovoľný súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č.122/2013 Z.z. Udelený súhlas sa vzťahuje na údaje uvedené v zaslanom životopise a motivačnom liste a je poskytnutý za účelom a na obdobie, ktoré je nevyhnutne potrebné pre realizáciu výberového konania na vyššie uvedenú pracovnú pozíciu.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

- dobré komunikačné zručnosti, reprezentatívne a príjemné vystupovanie,
- pozitívny vzťah ku komunikácii a/alebo predaju,
- organizovanosť, samostatnosť a zodpovednosť,
- schopnosť pružne a intuitívne reagovať,
- pohľad do budúcnosti, záujem učiť sa a napredovať,
- vytrvalosť, pozitívne myslenie a orientácia na cieľ,
- nadšenie a záujem o dianie na trhu vo vybranom sektore - automotive, bankovníctvo, poisťovníctvo, telekomunikácie, farmácia, retail

Sme prieskumnou agentúrou s 20 ročnou históriou a medzinárodnou pôsobnosťou. Poskytujeme služby zaujímavým a významným klientom v sektoroch bankovníctva, poisťovníctva, telekomunikácií, automotive, retailu a iných. Služby poskytujeme v oblastiach Customer Experience, Competitive Intelligence, Prieskum trhu a mystery shopping, v rámci ktorých aplikujeme moderné prístupy, inovácie, nové technológie a aktuálne trendy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3306510  Megjelentetés dátuma: 9.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou