Office manager, sekretárka

MARKECHOVA JMJ LEGAL, advokátska kancelária s.r.o.

Miesto práce
Bajkalská 5C, Bratislava
Termín nástupu
polovica augusta 2022/september 2022
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie plynulého chodu kancelárie,
- administratívne, organizačné a sekretárske práce,
- komunikácia a korešpondencia s notármi, exekútormi, súdmi a inými štátnymi orgánmi,
- asistentská podpora a pomoc pre pracovníkov kancelárie,
- vybavovanie telefonickej, emailovej a poštovej korešpondencie, formátovanie, archivácia,
- evidencia a spracovanie došlej a odoslanej pošty,
- príprava mzdových podkladov - dochádzka, komunikácia s účtovníkom, fakturácia,
- zabezpečovanie a nákup kancelárskych potrieb,
- príprava a podávanie občerstvenia klientom.

- príjemné pracovné prostredie,
- práca v menšom pracovnom kolektíve,
- možnosť dohody práce na skrátený úväzok.

V prípade záujmu môžu uchádzači zasielať svoje životopisy v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- zodpovednosť a spoľahlivosť,
- samostatnosť,
- multitasking,
- systematickosť pri práci.
- príjemné vystupovanie.

Sme stabilná advokátska kancelária s dlhoročnými skúsenosťami s poskytovaním právnych služieb domácim ako aj zahraničným klientom. Krédom našej práce je poskytovať našim klientom právne služby na vysokej profesionálnej úrovni a zároveň flexibilne, zodpovedne a spoľahlivo. Hlavná oblasť našej špecializácie zahŕňa obchodné právo a právo obchodných spoločností, pracovné právo, občianske právo, právo nehnuteľností a medicínske právo. Pre viac informácií: www.jmjlegal.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3283667  Megjelentetés dátuma: 22.6.2022  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac