Junior účtovník

Marják, Ferenci & Partners s.r.o.

Miesto práce
Tajovského, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidovanie a účtovanie došlých faktúr, dobropisov a iných daňových dokladov
- príprava podkladov a výkazov DPH - kontrolný výkaz, súhrnný výkaz a daňové priznanie
- kontrola povinných náležitostí dokladov
- sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch, kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo
- práca v programe OMEGA
- zastupovanie Office managera počas jeho neprítomnosti (evidencia došlej/vyšlej pošty, správa lehôt, zabezpečenie plynulého chodu kancelárie)

stabilné zamestnanie
školenia plne hradené zamestnávateľom
príjemné pracovné prostredie
mladý kolektív
finančný príspevok na stravu v sume 3,30 EUR/deň

Výberové konanie prebehne formou ústneho pohovoru v 2 kolách. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.

Ak Vás ponuka zaujala, prosíme o zaslanie životopisu s aktuálnou fotografiou na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
KROS Omega - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

NEVYHNUTNOSŤOU JE UKONČENÉ VYSOKOŠKOLSKÉ VZDELANIE 2. STUPŇA EKONOMICKÉHO ZAMERANIA
- znalosť princípov podvojného účtovníctva
- samostatné rozhodovanie
- organizačné schopnosti
- flexibilita
- komunikatívnosť
- ochota a chuť vzdelávať sa

Naša advokátska kancelária poskytuje svojim klientom komplexný právny servis vo všetkých sférach ich profesionálneho a súkromného života. Náš početný tím právnikov ponúka široké skúsenosti a vedomosti v rôznorodých oblastiach práva. Sme jedným zo zakladajúcich členov medzinárodnej siete nezávislých advokátskych kancelárii ARROWS INTERNATIONAL a členom nadnárodnej poradenskej skupiny ETL GLOBAL.
Viac informácií dostupných na webe: www.mfap.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3848097  Megjelentetés dátuma: 12.7.2022  Alapbér (bruttó): 1 050 EUR/mesiac