Miben segíthetünk?

Strojník a manipulačný pracovník na TH - Waste transport, a.s.

Marius Pedersen, a.s.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,68 EUR/hod.osobné ohodnotenie vyplácané na mesačnej báze dochádzkový bonus vyplácaný na mesačnej báze

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-manipulačné práce na triediacej linke- triedenie odpadov - plast, kov, papier,...
-obsluha poloautomatického lisu, mazanie, čistenie a údržba lisu,
-udržiavanie čistoty na pracovisku,
-vykonávanie ďalších prác v triediacej hale podľa pokynov nadriadeného

práca v stabilnej prosperujúcej firme,
ďalšie mzdové podmienky - osobné ohodnotenie vyplácané na mesačnej báze (základná časť 0,92 eur /hod a motivačná časť 0,92 eur/hod),
starostlivosť o zamestnancov po zdravotnej a odbornej stránke,
dobré pracovné podmienky,
príspevky na DDS,
dochádzkový bonus na mesačnej báze /za každú odpracovanú hodinu vo výške 10% z priemernej hodinovej mzdy zamestnanca/,
ďalšie príspevky zo SF

Pri zaslaní životopisu na e-mailovú adresu uviesť pracovnú pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

dobrá fyzická zdatnosť a zdravotný stav,
zodpovednosť,
spoľahlivosť,
samostatnosť.

Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti čistenia a monitorovania kanalizácií, odpadového hospodárstva: zhromažďovanie, preprava, úprava, separácia odpadov, zneškodňovanie odpadov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Opatovská 1735
911 01 Trenčín
ID: 4132361  Megjelentetés dátuma: 29.7.2021  Alapbér (bruttó): 3,68 EUR/hod.