Strojník /na skládke odpadov Rakovice/ pre spoločnosť Kopaničiarska odpadová spoločnosť, s.r.o.

Marius Pedersen, a.s.

Miesto práce
Rakovice
Termín nástupu
dohodou
4,67 EUR/hod.pohyblivá zložka mzdy - základná do 1,17 eur/hod. a motivačná do 1,17 eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práce na skládke odpadov:
- obsluha strojov - kompaktor, kolesový nakladač
- obsluha mostovej váhy
- evidencia odpadov v IS (práca s PC)
- udržiavanie poriadku, pravidelné čistenie priestorov skládky, vrátane prístupových a skládkových komunikácií, rigolov
- strojné a ručné kosenie
- starostlivosť o poriadok a čistotu priestorov administratívnej budovy

práca v stabilnej spoločnosti
ďalšie mzdové podmienky - pohyblivá zložka vyplácaná na mesačnej báze
dochádzkový bonus /za každú odpracovanú hodinu vo výške 10% z priemernej hodinovej mzdy/
príspevky na DDS
príspevky na stravovanie a ďalšie príspevky poskytované zo SF

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technický

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

C

Prax na pozícii/v oblasti

prax v riadení kolesového nakladača min.1 rok

Počet rokov praxe

2

strojnícky preukaz skupiny 8 - podmienkou,
dobrý zdravotný stav,
zodpovednosť,
spoľahlivosť,
samostatnosť,
ochota vykonať v prípade nutnosti prácu nadčas, resp. cez víkend alebo vo sviatok (výnimočne)

Spoločnosť sa zaoberá najmä poskytovaním služieb v oblasti odpadového hospodárstva: zhromažďovanie, preprava, úprava, separácia odpadov, zneškodňovanie odpadov, skládkovanie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4085216  Megjelentetés dátuma: 29.7.2021  Alapbér (bruttó): 4,67 EUR/hod.