Vodič

Marius Pedersen, a.s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,10/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadenie nákladného vozidla pri zbere a vývoze odpadu a práce s tým súvisiace,
práce súvisiace so zimnou údržbou komunikácií v meste Trenčín

práca v stabilnej firme
dobré mzdové ohodnotenie - základná mzda + osobné ohodnotenie vyplácané na mesačnej báze
dobré pracovné podmienky
dochádzkový bonus
starostlivosť o zamestnancov po zdravotnej a odbornej stránke
príspevky na DDS
úhrada nákladov za obnovenie Kvalifikačnej karty vodiča /KKV/
príspevky zo sociálneho fondu
možnosť pracovného postupu a kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B, C, E, T

Prax na pozícii/v oblasti

v riadení nákladného automobilu

Počet rokov praxe

2

- elektronická karta vodiča - podmienkou
- zdravotná spôsobilosť - podmienkou
- psychologická spôsobilosť - podmienkou
- osvedčenie o základnej kvalifikácii, resp. o pravidelnom výcviku vodičov alebo kvalifikačná karta vodiča - podmienkou
- školenie ADR - výhodou
- strojnícky preukaz - výhodou

Spoločnosť sa zaoberá najmä poskytovaním služieb v oblasti odpadového hospodárstva: zhromažďovanie, preprava, úprava, separácia odpadov, zneškodňovanie odpadov, skládkovanie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2599665  Megjelentetés dátuma: 30.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5,10/hod.