Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Práca v kancelárii - Fix 1200€ + bonusy

Mário Dúha s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
06.05.2024
1 200 - 2 150 EUR/mesiacObjemové bonusy, kariérne bonusy, provízie za starostlivosť o klientov za vopred stanovených a vzájomne dohodnutých podmienok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Akvizičná činnosť- Budovanie dlhotrvajúcich vzťahov s klientmi- Dohadovanie obchodných rokovaní- Vedenie bežnej administratívy súvisiace s pridelenou agendou- Starostlivosť o klienta, riešenie jeho požiadaviek- Informovanie klienta o jeho možnostiach a pomoc mu vedieť sa správne rozhodnúť- Po zapracovaní účasť na obchodných rokovaniach- Úzka spolupráca so skúsenejšími členmi tímu- Špecifikácie klientových potrieb- Hľadanie vhodného riešenia pre ďalšiu spoluprácu

- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Školenia a vzdelávanie v rámci pracovnej doby
- Služobný telefón
- Fix + provízie + bonusy
- Teambuildingy
- firemné dovolenky

Informácie o výberovom konaní

možnosť kariérneho rastu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.5.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívny
- vytrvalý
- cieľavedomý
- pozitívny

Sme marketingová spoločnosť pôsobiaca v Bratislave ktorá ponúka služby s vyhľadávaním kontaktov pre svojich partnerov nie len v oblastiach reklamy a marketingu

Kontakt

Kontaktná osoba: Dúha Mário
Tel.: +421908736069
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 3917716  Megjelentetés dátuma: 26.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac