Kuchár/kuchárka

Marina Liptov, a. s.

Miesto práce
Bobrovník
Termín nástupu
ihneď
1 400 - 1 600 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 1400€ +200€ pohyblivá zložka+príplatky za prácu v sobotu, nedeľu a sviatky v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a výdaj jedál
- znalosť domácej a medzinárodnej kuchyne
- dodržiavanie štandardu kuchyne, receptúr a stanovených noriem
- zodpovednosť za kvalitu pripravovaných jedál
- zodpovednosť za správne zaobchádzanie s potravinami a tovarom
- dodržiavanie hygienických predpisov

Práca v jedinečnom a novom rezorte Marina Liptov na brehu Liptovskej Mary.

Benefity:

školenia
koncoročné odmeny
motivačné zložky
plne hradená zamestnanecká strava bez zrážok zo mzdy
zdarma wellness, fitness, požičovňa lodí a vodné športy, pre Vás a jedného člena rodiny alebo partnera
zamestnanecká zľava na náš tovar
po ročnej spolupráci 1x pobyt na dve noci pre vašu rodinu v luxusnej vile v stredisku Marina Liptov

Aktuálne životopisy s fotkou posielajte prosím na email [email protected]. Následne budete kontaktovaný a pozvaný na osobný pohovor. Pred rozhodnutím o prijatí do pracovného pomeru prebehne skúška v praxi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hotelierstvo,

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Požadujeme odbornú prax kuchára min. 5 rokov, zodpovednosť, samostatnosť, kreativitu, vzťah k čistote a hygiene. Za nadštandardné ponúkané podmienky vyžadujeme vysoké nasadenie a výkon.

Marina Liptov - rekreačné a športové stredisko otvorené od roku 2016. Lodenica s reštauráciou, wellness a fitness centrom. Ubytovanie v rekreačných vilách a kemping. Požičovňa lodí, vodné športy a pláž na brehu Liptovskej Mary v obci Bobrovník.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3735169  Megjelentetés dátuma: 9.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 400 - 1 600 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 1400€ +200€ pohyblivá zložka+príplatky za prácu v sobotu, nedeľu a sviatky v zmysle Zákonníka práce