PRACOVNÁ PONUKA
„Marel nie je len práca, sme tím. Nájdete tu veľa priateľských ľudí, ktorí vám pomôžu vo všetkom, čo potrebujete.“

Údržbár - nástupný plat 1140 EUR + príplatky

Miesto práce
Nitra
1 140 - 1 235 EUR/mesiacZákladná mzda 950 EUR + variabilná zložka vyplácaná na mesačnej báze 190 EUR + príplatok na dochádzanie +13. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre islandskú spoločnosť s bohatým sociálnym programom a množstvom benefitov.
Snažíme sa vytvoriť tie najvhodnejšie pracovné podmienky a príjemnú priateľskú atmosféru. Popritom sme najuznávanejšia značka v priemysle.

- Mesačné kontroly a odpočty stavov plynu, elektriny a vody
- Kontrola funkčnosti doregulačnej stanice plynu, hlavnej rozvodne a NN rozvodní
- Odstraňovanie porúch na vonkajšom a vnútornom osvetlení a porúch elektroinštalácie budovy
- Odstraňovanie porúch funkčnosti sprchovacích zariadení, WC zariadení a odpadových vpustí a iných nahlásených porúch
- Denná kontrola funkčnosti kompresorovej stanice Atlas Copco, vzduchotechnických zariadení a EPS signalizácie
- Udržiavanie prípustnej teploty na pracovisku
- Počas zimného obdobia udržiavanie chodníka
- Štvrťročná kontrola stavu strechy, udržiavanie čistoty a priechodnosti strešných vpustí, kontrola svetlíkov, VZT potrubia a zariadení na streche
- Kontrola stavu a čistoty prenajatých vozidiel a dodávok
- Zabezpečovanie vydája áut na služobné cesty zamestnancov a bezpečnostnej obuvy

FINANČNÉ:
• 13. Plat
• príspevok na dopravu do zamestnania podľa vzdialenosti bydliska do
zamestnania v km (od 7 do 180 EUR)
• príspevok na ubytovanie pri presťahovaní sa nad 60 km- do 250 eur mesačne
počas dvoch rokov
• príspevok na regeneráciu pracovnej sily

INÉ:
• flexibilná pracovná doba
• kurzy anglického jazyka zdarma
• vlastná kuchyňa a jedáleň
• nápojový program na pracovisku
• bohatý sociálny program a firemné activity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Platné oprávnenie pre činnosť na elektr.zariadeniach podľa Vyhl. 718/2002 Z.z. § 22 Samostatný elektrotechnik je podmienkou
- Prax na požadovanej pozícii
- Kuričské, tlakové skúšky, skúšky chladiarenské zariadenia, VZV
- Zručnosť, precíznosť, samostatnosť a spoľahlivosť

Spoločnosť Marel Slovakia s.r.o., založená ako strojársky výrobný závod v Nitre, je členom skupiny Marel. Marel vyrába celú škálu rôznych strojných zariadení, odkosťovacie linky, inteligentné linky na úpravu a porcovanie mäsa ako aj integrované počítačové systémy vyvinuté pre rôzne spracovateľské sektory potravinárskeho priemyslu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
E-mail: poslať životopis
ID: 3640398  Megjelentetés dátuma: 3.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 140 - 1 235 EUR/mesiacZákladná mzda 950 EUR + variabilná zložka vyplácaná na mesačnej báze 190 EUR + príplatok na dochádzanie +13. plat.