PRACOVNÁ PONUKA
„Marel nie je len práca, sme tím. Nájdete tu veľa priateľských ľudí, ktorí vám pomôžu vo všetkom, čo potrebujete.“

Vedúci skladu

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Základná mzda 1800 EUR + iné príplatky +13. plat. Dohoda na vyššej mzde je možná v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Celosvetovo pôsobiaca korporácia Marel ako jeden z najvýznamnejších svetových dodávateľov technológií na spracovanie mäsa hľadá vedúceho skladu do závodu v Nitre.

Náplň práce vedúceho skladu je:
- celkové riadenie a vedenie zamestnancov skladu a logistiky
- zodpovednosť za skladové hospodárstvo a logistiku
- mesačné / týždenné / denné KPI výkazy
- zabezpečovanie súladu medzi systémovým a fyzickým stavom zásob
- zodpovednosť za všetky materiálové logistické toky v spoločnosti
-zodpovednosť za manipulačnú a skladovú techniku
- navrhovanie riešení na zlepšovanie procesov a produktivity
- komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti za účelom dosiahnutia cieľov podniku

FINANČNÉ:
13. plat.
Príspevok na dopravu do zamestnania podľa vzdialenosti bydliska do zamestnania v km (od 7 do 180 EUR).
Príspevok na ubytovanie pri presťahovaní sa nad 60 km - 250 eur mesačne počas dvoch rokov.
Príspevok na regeneráciu pracovnej sily.

INÉ:
Flexibilná pracovná doba.
Kurzy anglického jazyka zdarma.
Vlastná kuchyňa a jedáleň.
Nápojový program na pracovisku.
Bohatý sociálny program a firemné aktivity.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Zašlite nám svoj životopis.
Kontaktovať budeme len úspešných kandidátov.

Nájdete nás aj na Facebooku.
Pre aktuálne pracové ponuky si nas lajknite:)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pre prijatie kandidáta su nutnými podmienkami:
- prax na podobnej pozícii aspoň 5 rokov
- skúsenosti s vedením tímu
- znalosť anglického a slovenského jazyka
- skúsenosti so systémom SAP a DAX výhodou
- zodpovednosť, samostatnosť, pozitívny prístup k práci, precíznosť, tímový hráč, komunikatívny

Spoločnosť Marel Slovakia s.r.o., založená ako strojársky výrobný závod v Nitre, je členom skupiny Marel. Marel vyrába celú škálu rôznych strojných zariadení, odkosťovacie linky, inteligentné linky na úpravu a porcovanie mäsa ako aj integrované počítačové systémy vyvinuté pre rôzne spracovateľské sektory potravinárskeho priemyslu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
E-mail: poslať životopis
ID: 1371219  Megjelentetés dátuma: 8.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná mzda 1800 EUR + iné príplatky +13. plat. Dohoda na vyššej mzde je možná v závislosti od skúseností kandidáta.