Voľné pracovné miesto predavač / predavačka

Marcurius corporation, s. r. o.

Trnavská cesta 41, Bratislava, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Prievidza, okres Piešťany, okres Topolčany, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na pokladni /počitač
- komunikácia zo zákazníkom
- zodpovednosť za poriadok a čistotu na predajni, jej celkový vzhľad
- kontrolovanie kvality a záruk tovaru
Bližšie informácie vám poskytneme 0917797551

Zamestnanecké výhody a benefity budú prezentované na osobnom pohovore .
Predajne sa nachádzajú:
Bratislava- TESCO kamenné námestie, Bratislava - KAUFLAND Trnavská cesta 41
Prievidza - v areály nového Kauflandu, Piešťany - v obchodnom hypermakete TESCO
Ružomberok - TESCO, Poprad - Tesco a Poprad Fórum
Topoľčany - Kaufland
Žilina- Tesco

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov na základe poslania životopisu s telefónnym číslom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Slovenská firma zaoberajúca sa predajom slovenských výrobkov tj údené mäsové výrobky, syrové výrobky a doplnkový tovar. Naše predajne pod názvom JOŽKO FARMÁRIK sa nachádzajú po celom Slovensku

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2815017  Megjelentetés dátuma: 16.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou