Senior Nákupca / Disponent - výrobná spoločnosť

Maplan s. r. o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
Dohodou
1 500 - 1 900 EUR/mesiacPodľa seniority a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávať nákupné činnosti s cieľom zabezpečiť nové diely v požadovanej cene, kvalite, termíne a množstve
- Vyhľadávanie vhodných dodávateľov pre zaslanie dopytov pri zohľadnení požiadaviek zákazníka a konštrukcie dielu
- Príprava a zasielanie dopytov
- Obchodná a technická validácia ponuky
- Vyjednávanie cien, obchodných podmienok a termínov dodania
- Zakladanie objednávok a rámcových zmlúv vrátene ich potvrdenia
- Identifikácia úspor a rizík
- Vyhľadávanie nových potencionálnych dodávateľov
- Urgovanie dodávateľov v prípade oneskorených dodávok
- Spracovanie dát v databázach dodávateľov, cien, dopytov, ponúk
- Úlohou je neustále zvyšovanie výkonnosti dodávateľského reťazca a tým aj zabezpečenie schopnosti uspokojovať dopyt zákazníkov a vytvárať efektívny a účinný dodávateľský reťazec od začiatku po koniec
- Dohliada na spĺňanie plánovaných cieľov KPI
- Identifikuje a rieši problémy ovplyvňujúce dodávateľský reťazec s cieľom optimalizovať náklady a znížiť prevádzkový kapitál, najmä rešpektujúc rozpočty skladov a zásob
- Posilňuje trvalé zlepšovanie prostredníctvom implementácie princípov LEAN a osvedčených postupov
- Zabezpečuje, aby nákupné a logistické procesy boli vykonávané čo najlepšie
- Pripravuje a udržiava správy o dodávateľskom reťazci a ich záznamy
- Úzka spolupráca s oddelením centrálneho nákupu v Rakúsku
- Spolupráca s logistickým oddelením v materskej spoločnosti v Rakúsku
- Materiálová dispozícia
- Potvrdzovanie zákazok

- stravovanie na pracovisku, plne hradené
- výkonnostné prémie alebo možnosť získania ročných odmien
- príjemná pracovná atmosféra
- 13. plat
- firemné benefity

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Životopis a súhlas na spracovanie osobných údajov posielajte na mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo ekonomické (strojárstvo výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

- Vedomosti v oblasti nákupu a logistiky
- Vyjednávacie zručnosti aj v cudzom jazyku
- Čítanie technickej dokumentácie, znalosť výrobných technológií
- 3 roky praktických skúseností na podobnej pozícii
- Rozsiahle vedomosti v oblasti nákupu a logistiky
- Metodický prístup k riešeniu problémov
- Pozitívne a silné vodcovské schopnosti a prax
- Schopnosť pracovať samostatne bez dôkladného dohľadu
- Dobré komunikačné schopnosti ako písomné, tak ústne
- Spoľahlivosť

Spoločnosť MAPLAN je popredným výrobcom strojov na vstrekovanie elastomérov a expertom na 360-stupňové systémové riešenia pre poloautomatizovanú a plne automatizovanú výrobu gumových a silikónových výrobkov. Využívaním najnovších priemyselných technológií neustále riadi vývoj výrobkov a optimalizujeme vlastné výrobné postupy. Na Slovensku pôsobí od roku 2015, momentálne so 60. zamestnancami a dlhodobým perspektívnym rastom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4035896  Megjelentetés dátuma: 3.1.2023  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac