Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Montér výhrevných platní a motorov do vstrekolisov (zákazková výroba)

Maplan s. r. o.

Miesto práce
Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Nástup ihneď
1 100 - 1 300 EUR/mesiac(finálna výška mzdy závisí od schopností a skúsenosti kandidáta), mesačný bonus, 13. plat, zabezpečené ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť Maplan s.r.o. rozširuje svoj tím a hľadá montéra výhrevných platní, motorov a elektra.

K Vašim každodenným úlohám bude patriť:
- montáž výhrevných platní, ktoré sú súčasťou vstrekolisov (osádzanie komponentov, káblov, izolačných dosiek) podľa technickej dokumentácie
- príprava kabeláže
- montáž motorov podľa technickej dokumentácie
- montáž elektroskríň

- mesačný bonus do výšky 20% základnej mzdy
- 13. plat
- stravovanie na pracovisku plne hradené zamestnávateľom
- príspevky pri životných a pracovných výročiach, príspevok pri svadbe zamestnanca a narodení dieťaťa
- príplatky nad rámec Zákonníka práce
- jednozmenná prevádzka
- práca v stabilnej spoločnosti s rodinnou atmosférou
- zabezpečené ubytovanie
- firemné akcie a teambuildingy

Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria.
Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich materiáloch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. v znení neskorších právnych predpisov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektromechanik, Mechatronik, Elektronik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Je dôležité, aby ste mali tieto zručnosti:
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- vzdelanie v elektrotechnickom odbore výhodou
- skúsenosti zo strojárskej výroby výhodou
- samostatnosť pri práci a časová flexibilita
- spoľahlivosť, precíznosť

Spoločnosť MAPLAN je popredným výrobcom strojov na vstrekovanie elastomérov a expertom na 360-stupňové systémové riešenia pre poloautomatizovanú a plne automatizovanú výrobu gumových a silikónových výrobkov. Využívaním najnovších priemyselných technológií neustále riadi vývoj výrobkov a optimalizujeme vlastné výrobné postupy. Na Slovensku pôsobí od roku 2015, momentálne so 60. zamestnancami a dlhodobým perspektívnym rastom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3065465  Megjelentetés dátuma: 14.4.2023  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac