Operátor miešacieho zariadenia - skladník

MAPEI SK, s.r.o.

Miesto práce
Nádražná 39, Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900-1100 EUR brutto základná mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Miešanie omietok a náterov na základe objednávky v miešacom zariadení COROB - COLORMAP
• Evidencia objednávok a zákazníkov v systéme COROB - COLORMAP
• Vytvorenie a archivácia vzoriek s požadovaným odtieňom
• Starostlivosť o miešacie zariadenie (čistenie trysiek, kontrola filtra, dopĺňanie pigmentov)
• Vychystávanie a kontrola produktov, odovzdanie prepravcovi (zákazníkovi)
• Vyloženie, rozbalenie a roztriedenie, fyzická kontrola vyložených produktov
• Vykonávanie kvartálnej inventúry
• Identifikácia, označenie, uloženie a vystavenie hlásenia o nezhodných produktoch
• Ovládanie manipulačnej techniky
• Upratovanie skladových priestorov
• Komunikácia s logistikom predaja a ostatnými pracovníkmi skladu
• Evidencia a tvorba dokumentov v MAPEI SOFTWARE

Ponúkame:
• Stabilitu nadnárodnej spoločnosti
• Mobilný telefón
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Dodatková dovolenka
• Flexibilná pracovná doba
• Teambuildingové akcie
• Zamestnanecká zľava
• Nápoje zadarmo (káva, čaj, minerálky...)

Informácie o výberovom konaní

prax 1 rok je výhodou
preukaz VZV triedy I.D W1 je výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

dobrý farbocit, dobrá fyzická kondícia, znalosť používania miešacieho zariadenia, manipulačných zariadení.
dobrá fyzická kondícia, znalosť používania miešacieho zariadenia, manipulačných zariadení.

Mapei je rodinný podnik založený v roku 1937 v Miláne, ktorý sa pod vedením rodiny Squinzi stal vedúcim hráčom v stavebníctve pôsobiacom po celom svete. Skupina Mapei, ktorá vyniká investíciami do výskumu a vývoja a zameraním na vývoj ekologicky udržateľných a ekologicky kompatibilných výrobkov, má v súčasnosti 90 pobočiek v 36 krajinách. Na Slovensku pôsobí Mapei od roku 2001 a v súčasnosti má 50 zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3596357  Megjelentetés dátuma: 8.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900-1100 EUR brutto základná mzda