Chceš sa stať súčasťou stabilnej spoločnosti ? Staň sa operátorom v drevovýrobe (práca vhodná najmä pre ženy)

MaP plus, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 74, 951 75 Beladice, okres Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude výroba jednoduchých výrobkov z dreva, montáž drevených obalov a roštov. Práca je vhodnejšia pre ženy. Prax v odbore nepotrebuješ, stačí, že máš chuť pracovať, ostatné ťa naučíme :D

Miesto výkonu práce: Hlavná 74, 951 75 Beladice

Svoje životopisy zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]. V prípade akýchkoľvek otázok volajte: 0917212731

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Sme výrobno-obchodná spoločnosť - drevovýroba, ktorá má stabilné miesto na trhu a naše výrobky, služby dodávame v rámci SR, ale aj do krajín v rámci EÚ.
Pre našich pracovníkov vieme ponúknuť stabilné pracovné prostredie, dlhodobú prácu, ktorá je zároveň aj motivačne finančne ohodnotená.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2181760  Megjelentetés dátuma: 24.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou