Špeditér

MaP plus, s.r.o.

Miesto práce
Beladice
Termín nástupu
dohodou
1 150 EUR/mesiaczákladný plat + mesačné odmeny/prémie (základný plat záleží od zručností a skúseností daného uchádzača, mesačné odmeny/prémie sú pridelené podľa výkonu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie medzinárodných, vnútroštátnych prepráv podľa požiadaviek zákazníka,
- Kontrola priebehu prepráv (nakládka, vykládka),
- Každodenná komunikácia so zákazníkmi, dopravacami,
- Prijímanie objednávok a zadávanie objednávok,
- Administratívne práce (evidencia, archivácia objednávok)
- Príprava podkladov pre tendre
- Práca s mapou

Životopis v slovenskom jazyku posielajte na e-mailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

doprava a logistika

- Znalosť práce s programom RaaLTrans , TimoCom, Trans, SPED (výhodou)
- Komunikačné, organizačné zručnosti
- Odolnosť voči stresu a pozitívne myslenie
- Chuť pracovať

Sme výrobno-obchodná spoločnosť - drevovýroba, ktorá má stabilné miesto na trhu a naše výrobky, služby dodávame v rámci SR, ale aj do krajín v rámci EÚ.
Pre našich pracovníkov vieme ponúknuť stabilné pracovné prostredie, dlhodobú prácu, ktorá je zároveň aj motivačne finančne ohodnotená.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1305207  Megjelentetés dátuma: 4.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 150 EUR/mesiac