Можливість для людей з України

Montážny elektrikár junior

Manz Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
950 EUR/mesiacod 950 €/brutto (spodná hranica pre absolventov), mzda v závislosti od skúsenosti uchádzača, nadštandardné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po zaškolení:
- samostatná montáž elektroplát a elektrických rozvodných skríň rôznych typov a veľkostí
- práca na podskupinách, a ich integrácia do väčších celkov
- zodpovednosť za kvalitné zapojenie hore uvedených zariadení podľa dokumentácie
- spájkovanie s mikropájkou a krimpovanie

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu
- možnosť práce v oblasti hi-tech
- možnosť oboznámiť sa s najnovšími technológiami, ktoré len teraz prichádzajú na trh
- perspektívne zamestnanie v mladom dynamickom kolektíve
- príjemné pracovné prostredie- čisté, tiché, nie sme pásová výroba
- 13-ty plat
- 7,5 hodinový pracovný čas
- jazykové a iné vzdelávanie
- pravidelné udržiavanie a rozširovanie kvalifikácie
- firemné akcie
- možnosť cestovania
- ostatné benefity (príspevky zo sociálneho fondu, stravovanie priamo v spoločnosti, team buildingy…)

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť a zodpovednosť
- ochota zúčastniť sa občasných služobných ciest
- oprávnenie odbornej spôsobilosti v zmysle Vyhl. 508/2009 Z.z výhodou
- vodičský preukaz výhodou
- ochota zúčastniť sa zaškolenia v zahraničí

Manz Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou koncernu Manz AG. V Novom Meste nad Váhom sa venuje výrobe a konštrukcii strojov, zariadení a automatizovaných liniek v oblasti Li-ion batériového priemyslu, LCD technológií, spotrebnej elektroniky, solárnych technológií, automotive priemyslu, robotiky a automatizácie. Spoločnosť je držiteľom ocenenia Slovensko-nemeckej obchodnej a priemyselnej komory za ochranu klímy v roku 2021.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 163731  Megjelentetés dátuma: 5.5.2022  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac