Výrobný pracovník na 2 zmeny - Mzda od 1133 €/Brutto

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 030 - 1 200 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 1030 € + 10% mesačný bonus + 13.plat. Priemerný mesačný plat od 1133 € brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluha výrobnej linky na výrobu omietkových zmesí
• zabezpečenie prísunu a výmeny materiálu na výrobnú linku
• vykonávanie priebežnej kontroly kvality výrobkov
• označovanie a balenie výrobkov,
• starostlivosť o čistotu strojov a zariadení,
• práca na 2 zmeny (ranná + poobedná) , zabezpečené parkovanie
• pracovný pomer do kmeňového stavu (nie je to práca cez agentúru)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie , tešíme sa na Vás.

• pracovný pomer na dobu neurčitú
• pracovný pomer do kmeňového stavu
• odmenu pri životnom jubileu 250€
• odmenu pri pracovnom jubileu od 150€ do 1000€
• príspevok pri svadbe zamestnanca 250€
• príspevok pri narodení dieťaťa 250€
• príspevok na rekreáciu do výšky 275€
• stravné lístky v hodnote 6€ (zamestnanec si prispieva na hodnotu lístka 1€)
• úrazové a životné poistenie
• kartu Multisport
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie – 3.pilier
• nákup stavebného materiálu za zvýhodnené zamestnanecké ceny
• 100% hradenú PN pri hospitalizácii zamestnanca počas prvých 10 dní
• kompletné zaškolenie, rozvoj a kariérny rast
• firemné raňajky
• Dni zdravia
• teambuildingové aktivity
• vitamínové balíčky
• pitný režim a kávu zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti stavebníctva hľadáme spoľahlivých a stabilných zamestnancov do závodu v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax vo vedení VZV výhodou
• zodpovedný a aktívny prístup k práci
• spoľahlivosť
• samostatnosť
• flexibilita

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4523658  Megjelentetés dátuma: 31.3.2023  Alapbér (bruttó): 1 030 EUR/mesiac