Špecialista s maďarčinou (2-3 dni HO v týždni) - ľudská firma

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
1 200 - 1 400 EUR/mesiacFixný plat + variabilná zložka + ročný bonus a iné benefity firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
* Telefonická (30%) a písomná (70%) komunikácia v maďarskom jazyku na dennej báze
* Riešenie a vybavovanie objednávok a požiadaviek
* Poradenstvo klientom spoločnosti
* Aktívna kooperácia a s kolegami a inými oddeleniami

* Kompletné zaškolenie pri nástupe do zamestnania
* Príspevok na jazykové vzdelávanie (po skúšobnej dobe)
* Príspevok na stravovanie
* Príspevky pri jubileu, narodení dieťaťa, svadbe
* Možnosť HO
* Pitný režim na pracovisku
* Ročný bonus - pri naplnení hospodárskeho výsledku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stabilná a veľmi ľudsky zameraná spoločnosť zaoberajúca sa predajom vybavenia pre firmy hľadá do tímu dynamického a pozitívne naladeného človeka, ktorý rád komunikuje a ovláda maďarský na vysokej úrovni.

Komunikácia prebieha s EXISTUJÚCIMI zazmluvnenými firmami spoločnosti z Maďarska.

Práca sa vykonáva 50 % homeoffice a 50 % v Pezinku (2-3 dni HO v týždni podľa dohody)

Na danú pozíciu hľadáme niekoho mladého a energického do dynamického kolektívu ľudí, ktorí majú radi prácu v danej oblasti a sú pozitívne naladený :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Komunikatívneho človeka
* Proaktívny a prozákaznícky prístup
* Maďarský jazyk - pokročilá úroveň B2 - C1 - písomná a hovorová podoba na vysokej úrovni
* Práca so SAP - výhodou
* MS Office - mierne pokročilý

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4440396  Megjelentetés dátuma: 6.10.2022  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac