Pracuj v Leviciach vo výrobe priadzí a nití !

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Levice
800 - 1 000 EUR/mesiacPradiar/k 4,53 EUR/hod. príplatky a odmeny k základnej mzde, mesačne cca 800 - 850 eur netto Zoraďovač 5,5 EUR/hod. príplatky a odmeny do výšky 400,- eur, 13. a 14. plat, mesačne 1 000 eur netto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o obsluhu rôznych druhov pradiarenských strojov, na ktoré bude zamestnanec zaučený.

- vítaná technická zručnosť

- riadenie obsluhy výroby pradiarenských strojov

- evidencia vyrobených kíl a odpracovaných hodín na oddelení

- kontrola kvality výroby na oddelení

- ostatné činnosti podľa pokynov nadriadených

Stravovanie v jedálni, príspevok zamestnanca je 1 EUR/obed
Ubytovanie zabezpečené
príspevok zamestnávateľa na DDS - 2% z hrubej mzdy, 13. a 14. plat

- vernostná prémia

- dochádzkový bonus

- relaxačná poukážka raz za mesiac

- sociálny program spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

37,5 hod úväzok,
3 až 4 smeny
práca vhodná pre mužov aj ženy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

klient je jedným z najväčším výrobcom špeciálnych priadzí v Európe

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

technické myslenie

- odbornosť

- zodpovednosť

- komunikatívnosť

- riadiace schopnosti

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4127968  Megjelentetés dátuma: 22.7.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac