Obsluha potravinárskych strojov a zariadení

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Kostolné Kračany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca pri výrobe výrobkov a pracovné činnosti súvisiace s chodom prevádzky
- obsluha potravinárskych strojov a zariadení
- trojzmenný pracovný čas (víkendy voľné)

- priemerný mesačný plat: min. 900 - 1050 EUR btto
• prítomnostný bonus: 100 EUR /mes.
• všetky príplatky podľa Zákonníka práce
• bonus podľa vybraných pozícii: 100 EUR /mes.
• možnosť byť súčasťou stabilnej a rastúcej spoločnosti, istotu dlhodobého zamestnania
• možnosť kariérneho rastu v rámci firemnej skupiny
• stravovanie v závodnej jedálni hradené zamestnávateľom
• zabezpečená doprava do a zo zamestnania
• pravidelný prídel produktov
• zamestnanie v čistom a modernom prostredí
• veľkonočný a vianočný benefit

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu, pošlite nám prosím Váš životopis na

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť - jeden zo svetových lídrov v pekárenskom priemysle a kľúčový hráč v segmente pekárenských výrobkoch hlavne v Strednej a Východnej Európe, pod značkou 7DAYS, disponuje s 8 výrobnými závodmi a 38 výrobnými linkami, celkom viac ako s 5300 zamestnancami v Grécku, Bulharsku, Rumunsku, Rusku, Poľsku, Turecku a teraz aj na Slovensku. Má tiež 6 výrobných závodov prostredníctvom joint venture v štyroch krajinách, konkrétne v Indii, Malajzii, Mexiku a Saudskej Arábii, ktoré majú celkom 12 výrobných liniek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bezúhonnosť

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4104965  Megjelentetés dátuma: 24.9.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac