Pomocný pracovník/čka vo výrobe v Bytči - KINEX

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
ihneď
3,56 - 4,21 EUR/hod.- 3,56 € základná zložka mzdy + 0,72 €/hod príplatok za hlučnosť - 55 € dochádzkový bonus + dochádzkový bonus 55 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nakladanie o odoberanie súčiastok od brúsok
- dovoz a odvoz súčiastok na paletovom vozíku
- pracovný pomer na dobu určitú - do 31.8.2021
- dvojzmenná prevádzka (ranná a poobedná zmena)

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť chutnej stravy v jedálni - obed za 1,32 € alebo stravný lístok v hodnote 3,83 € (zamestnanec si hradí 1,10 €)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

KINEX BEARINGS patrí medzi významných dodávateľov valivých ložísk pre rôzne segmenty priemyslu. Je súčasťou globálnej priemyselnej skupiny CK Birla Group s obratom v hodnote 2.1 miliárd € a v súčasnosti dodáva svoje produkty do viac ako 80 krajín sveta. Je na prvom mieste medzi dodávateľmi špeciálnych ložísk pre textilný priemysel a zároveň európskym lídrom vo výrobe valčekových ložísk pre koľajové vozidlá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4063450  Megjelentetés dátuma: 19.4.2021  Alapbér (bruttó): 3,56 EUR/hod.