Špecialista na odd. kvality na riešenie problémov (automotive segment)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Prievidza
1 800 - 2 500 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od praxe kandidáta + variabilná zložka + zimný letný a ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia odborných školení a koučovanie kolegov počas realizácie projektu
- kontrola a validácia vzdelávacích aktivít
- zabezpečenie rozvoja pri analýze príčin problémov, kritických sťažností zákazníkov, faktorov zlyhania a problémov vo fáze projektu či kritických chýb dodávateľa
- zníženie nákladov na chybovosť
- využitie Paretových analýz, riešenie projektov na zlepšenie Six Sigma
- riešenie a identfikácia systémových nedostatkov v organizácii
- rozvoj usmernení a noriem na riešenie problémov kombináciou aplikácií a nástrojov
- aplikácia Read-over pre vyhnutie sa opakovaným chybám
- zastupovanie záujmov spoločnosti pri komunikácii so zákazníkmi

- stabilná medzinárodná automobilová spoločnosť
- príjemné pracovné prostredie a ľudská firemná kultúra
- flexibilný pracovný čas
- mesačný, zimný aj letný bonus + ročný bonus
- školenie od expertov z Nemecka
- výhodné sociálne benefity (jazykové kurzy, strava na pracovisku, športové podujatia, teambuildingy a mnoho iného)
- relokačný príspevok - ak je kandidát z iného regiónu a je ochotný sa presťahovať kvôli práci do danej lokality

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu obsadzujeme pre jedného z najvýznamnejších subdodávateľov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- prax min. 3 roky na podobnej pozícii
- Six Sigma, SHAININ - podmienkou
- anglický jazyk na aspoň stredne pokročilej komunikatívnej úrovni
- občasné výnimočné služobné cesty do Nemecka
- skúsenosti v rámci komunikácie so zákazníkmi, prax s riešením problémov a znalosti riadenia projektov

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4038508  Megjelentetés dátuma: 25.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac