Energetik

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Lozorno
1 300 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od individuálnych skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie a koordinovanie odborných prehliadok, skúšok a opráv vyhradených energetických zariadení. (distribučných rozvádzačov, NN rozvodov, riadiacich technologických rozvádzačov napájania, technológií a ručného náradia).
- Kontrolovanie racionálneho využívania spotreby energií v rámci spoločnosti.
- Vykonávanie odpočtov elektromerov, plynomerov a vodomerov.
- Navrhovanie opatrení zameraných na zníženie spotreby energií.
- Organizovanie energetických auditov v zmysle zákona 321/2014 Z.z.
- Optimálne využívanie výkonu energetických zdrojov.

*Stabilná spoločnosť s možnosťou dlhodobého uplatnenia sa
*10 % mesačné prémie
*5 dní dovolenky nad rámec zákona
*Príspevky na stravovanie nad rámec
*Letný ale aj zimný bonus
*Príplatky za poobedné, nočné zmeny + za soboty, nedele a sviatky
*Vernostné bonusy
*Príspevok do III.piliera
*Zabezpečená doprava na pracovné zmeny
*Príspevky na ubytovanie
*Rôzne darčeky vo forme vitamínových balíčkov, vianočných balíčkov
*Sociálny program vo forme Teambuildingov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre medzinárodnú spoločnosť v oblasti Automotive hľadáme skúseného Energetika.

Požiadavky na zamestnanca

- Stredoškolské, prípadne vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
- Skúška odbornej spôsobilosti v zmysle vyhlášky MPSVaR 508/209Z.z. §24
- Skúsenosti z revíznej činnosti
- Skúsenosti na pozícií Energetika
- Schopnosť riešiť problémy
- Vodičský preukaz B

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4017953  Megjelentetés dátuma: 8.1.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac