Neváhajte - operátor výroby v Trnave! Priemerná mzda v čistom 850 €!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
4,2 EUR/hod.Základná zložka mzdy 4,20€/hod + bonusy a príplatky až 850 € mesačne!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných operátorov výroby!
Miesto výkonu práce Trnava!
Podľa vašich predchádzajúcich skúseností a šikovnosti vás priradíme na rôzne pracovné pozície, kde budete mať na starosti výrobu plastových dielov na vstrekovacích lisoch, montáž dielov na montážnych linkách, obsluhu centrálneho rozvozu, či kontrolu dielov. Na jednotlivé pracovné pozície vás radi zaučíme.

práca v Trnave na trvalý pracovný pomer
priemerná mesačná mzda 850 € v čistom
podpora a asistencia zo strany koordinátora
príplatky za nočné zmeny, soboty, nedele a sviatky
ubytovanie je zabezpečené zdarma – v plnej výške hradené zamestnávateľom
práca pre jedného z najstabilnejších zamestnávateľov v trnavskom regióne
ochranné pracovné pomôcky vám poskytneme zdarma
zabezpečené stravovanie – výber z viacerých jedál
samozrejmosťou je mzda vždy včas k  20. dňu v mesiaci
bonusy vo výške 140 €
zálohy do 50€ týždenne už po prvom odpracovanom týždni
lekárska prehliadka zdarma

Neváhajte a zašlite nám Váš životopis na [email protected] alebo zavolajte na 0911337826

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Popredný výrobca pre automobilový priemysel!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- ochota pracovať v nepretržitej prevádzke na 4 zmeny (7,5h zmeny)
- chuť učiť sa novým veciam
- manuálna zručnosť
- predošlá prax vo výrobnom prostredí

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4014664  Megjelentetés dátuma: 12.1.2021  Alapbér (bruttó): 4,2 EUR/hod.