Operátor pre sortovaciu spoločnosť

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca a manipulácia s materiálom
- Používanie zariadení na lisovanie a paletizovanie materiálu
- Používanie vysokozdvižných vozíkov na manipuláciu s materiálmi (v prípade ak disponuje zamestnanec preukazom)
- Obsluha hydraulickej ruky, prípadne zdvíhacieho žeriavu po zaučení

- 5 dní dovolenky navyše
- 13.ty plat
- Interné školenia
- variabilná zložka 60 €
- príspevok 30 € za dochádzku
- príspevok 30 € na dopravu
- Príplatok za hlučné prostredie
- Príplatky za zmeny
- Prácu v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- Rodinné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý pôsobí v oblasti oceliarskeho priemyslu a recyklácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Manuálna zručnosť
- Výhodou skúsenosti s vysokozdvižným vozíkom
- Výhodou skúsenosti s obsluhou žeriavu

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4001352  Megjelentetés dátuma: 18.11.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac