Change management Coordinator (automotive - zmeny vo vyvojovej faze projektu)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Prievidza
2 000 - 2 500 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od skúseností kandidáta + odmeny + ostatné atraktívne benefity spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie a realizovanie celých projektov od akvizície až po začatie sériovej výroby
- Sledovanie krokov v akčnom pláne po konzultácii s projektovým tímom
- Vedenie sériových projektov, manažmentu riadenia zmien a nákladových zlepšení
- Tvorba plánov zmien v koordinácia s projektovým tímom
- Zodpovednosť za splnenie cieľov projektu
- Zodpovednosť za dodržanie míľnikov projektu
- Zodpovednosť za dodržanie rozpočtu
- Vedenie funkčného projektového tímu

- stabilná medzinárodná automobilová spoločnosť
- príjemné pracovné prostredie
- zaškolenie v Nemecku
- flexibilný pracovný čas
- výhodné sociálne benefity (jazykové kurzy, strava na pracovisku, športovév podujatia, teambuildingy) + relokačný príspevok

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu obsadzujeme pre jedného z najvýznamnejších subdodávateľov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- prax v automotive na podobnej pozícii ako Projektový manažér ideálne 3 roky a viac
– vysokoškolské vzdelanie I. stupňa – technického smeru výhodou
– Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4000683  Megjelentetés dátuma: 16.11.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac