Zamestnaj sa v neistej dobe - Operátor/ka výroby s ubytovaním + zvoz z okolia

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Malacky
Od 742 EUR/mesiac742 € + bonusy a príplatky 793 € po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si hľadáš seriózne zamestnanie pridaj sa do nášho tímu!

Nakladanie a vykladanie pred pripravených komponentov - predný a zadný nárazník na nosné vozíky
Vizuálna kontrola laku
Leštenie nárazníkov
Vychystávanie dielov na montáž
Samotná montáž komponentov na nárazník
Kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu

ubytovanie zdarma
doprava zdarma
stravovanie v závodnej jedálni za 0,80€
bonusy a príplatky ( výkon, dochádzka )
stabilná práca
týždenné zálohy
práca na 3 zmeny

Doprava zabezpečená z: Senica, Dojč, Borský Mikuláš, Šaštín - Stráže, Kúty, Moravský Sv. Ján, Závod, Veľké Leváre, Malacky a iné.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automotive

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax z výroby nutná
gramotnosť
zodpovednosť
životopis podmienka

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3999793  Megjelentetés dátuma: 13.11.2020  Alapbér (bruttó): 742 EUR/mesiac